top of page

Influenceři a sociální sítě

Jste influencer? Majitel fitness studia? Pokud ano-skvělé, těšíme se na spolupráci...

Marketing a brand

Nápadům se meze nekladou a naše služby rozhodně žádná omezení nemají...

Kampaně a komunikace

Skvělý produkt, unikátní služba, zajímavý projekt si zaslouží speciální pozornost...

Strategie a business development

Protože jste si uvědomili, že mít byznys strategii je důležité a nutné pro úspěch vašeho projektu...

Workout

Influenceři a sociální sítě

Jste influencer? Pokud ano-skvělé, těšíme se na spolupráci. Pokud ne, co není může být a na spolupráci se těšíme úplně stejně. Zaregistrujte se do Sportfluencer databáze skrze registrační formulář.

 

Jste provozovatel sportovního centra? Tak jste v této sekci správně, propojit se se sportovními influencery za to rozhodně stojí!

 

Influencer marketing je silná a efektivní zbraň a je velká škoda toho nevyužít pro vaše dobro, váš projekt a sportovní zázemí. Propojíme vás s relevantními, autentickými sportfluencery, kteří dodají vašemu fitness centru, Crossfit Gymu, tenisovému areálu, jógovému studiu šťávu a zajistí příval nové klientely.

 

Sociální sítě, kdo je nezná, jako by nežil. Umět je správně a efektivně používat dá práci, stojí to čas a toho má většina z nás nedostatek. My ho máme naštěstí dost a o sociální sítě se vám ve spolupráci se zkušenými sportfluencery postaráme. Nenabízíme pouze správu vašich sociálních sítí, ale také vám pomůžeme s nastavením strategie, zaškolením a vizuální stránkou.

 

Být na sociálních sítích vám umožní dennodenní komunikaci s vaší komunitou, klienty, sportovci, a to za to rozhodně stojí!

Infuencers

Marketing a brand

Tak schválně, kolikrát jste se dnes setkali se slovem marketing? Ano, o marketingu se hodně mluví, píše, ale také často kritizuje a podléhá drobnohledu. Každý projekt, služba, trenér, sportovec si zaslouží péči, efektivní marketing a podporu při tvorbě a hledání své vlastní identity.

 

Nápadům se meze nekladou a naše služby rozhodně žádná omezení nemají. Každý máte svůj příběh, aktuální potřeby, vize a my nabízíme pomocnou ruku, zkušenosti a propojení všeho nutného k tomu, abyste byli spokojení nejen vy, ale i vaši klienti.

 

Potřebujete vytvořit nový branding sportovního centra? Žádný problém!

 

Co takhle nové fotky, ať váš projekt dostane potřebné osvěžení. Skvělé, na kdy se domluvíme?

 

Mise, Vize, taky se vám to plete? Nevadí, proto jsme tu my, abychom vám pomohli s nastavením správné strategie.

 

Máte to vše v hlavě, ale chybí ten poslední krok k uvedení do pohybu? Známe to sami a naučili jsme se, jak na to. Kdy si můžeme zavolat?

 

Online vs Offline, co je pro váš projekt nejlepší cesta? Poradíme vám a budeme průvodci na vaší cestě za snem.

Baví vás Podcasty? Tak proč si rovnou nezaložit svůj? Víme jak na to. Pomůžeme vám jak po technické stránce tak s vytvořením strategie a obsahu.

Image by Austin Chan
Marketing a Brand
Kampane a komunikace
_edited.jpg

Kampaně a komunikace

Skvělý produkt, unikátní služba, zajímavý projekt si zaslouží speciální pozornost. Společnými silami vytvoříme kampaň journey šitou na míru vašim potřebám. Bude o vás slyšet, budete vidět a stane se z vás TO co všichni chtějí.

 

Společně s kampaní vás propojíme se světem médií, navrhneme propagaci v relevantních online a offline magazínech a mnohem více.

 

Máme pro tvorbu kampaní cit, zkušenosti a odhodlání vymyslet něco netradičního, šokujícího a hlavně jedinečného.

Poradíme si i s psaním sportovně laděných textů a copywritingem. Moc dobře víme, jak je důležité, aby měl text kromě správného obsahu i sportovní nádech.

 

Překlady z angličtiny, italštiny a vice versa pro nás také nejsou problém. Není to jen o správném jazykovém překladu, ale text dostane úplně jiný rozměr, pokud je obohacený o sportovní energii a na cítění čtenáře.

Strategie a Business dev

Strategie a business development

Spousta lidí do svého podnikání vstupují s pokorou a nemají velká očekávání. Projekt se jim často rozjede, buďme za to rádi, a z rozjetého vlaku už nejde vyskočit. Po několika měsících, kdy spánek je sprosté slovo a pijeme litry kávy denně, si to sedne, uklidní a my se na chvíli zastavíme. V mnoha případech dojde k tomu, že se teprve až v tento moment začne přemýšlet nad strategií a byznysem jako takovým. Je tohle i váš případ? Tak to je skvělé a víte proč? Protože jste si uvědomili, že mít byznys strategii je důležité a nutné pro úspěch vašeho projektu. I přesto že vlak na začátku ujede, vše jde napravit, skočíme na pendolino a vše se dá dohnat. My vám pomůžeme zrekapitulovat váš business, nastavit KPI’s, krátkodobé a dlouhodobé cíle nebo jen ukážeme jiný úhel pohledu, přijdeme s novými nápady a váš byznys nabere správný směr. Není to o velikosti, malý projekt se správně nastavenou strategií je mnohdy výnosnější než špatně uchopené projektové monstrum.

_edited.jpg
bottom of page