top of page

Sport spojuje, inspiruje a motivuje.

sportfluence

Sport makes better people, better people make better world

O NÁS

Naším hlavním cílem je podnikatelům ze světa sportu a zdravého životního stylu nabídnout pestré možnosti jak jejich produkt, značku, službu nebo sportoviště zviditelnit skrze správně zvolené marketingové kanály a vybudovat si věrnou komunitu spokojených klientů.

Efektivní marketing je celkem oříšek a v případě sportu je důležité sportovnímu prostředí rozumět a být součástí sportovní komunity. My toto know-how máme, sami jsme sportovci a chceme našich zkušeností využít k zefektivnění vámi nabízených sportovních služeb.

 

Dalším zaměřením je podpora seberozvoje sportovců a podnikatelů ve sportovním odvětví, pro které organizujeme program sportovního mentoringu.

Máme pro vás také nabídku zdravých produktů, které pečlivě vybíráme a dovážíme z různých koutů Evropy od lokálních výrobců.

 

Společnými silami tak budeme propagovat sport, zdravý životní styl a ke sportu společně přivedeme co nejvíce lidí.

 

Kdo více rozumí sportovní komunitě než sami sportovci...

About
Naše Služby

SPORTOVNÍ MENTORING

Každý z nás na své cestě životem zažije moment kdy potřebuje poradit. Sportovci během sportovní kariéry spoléhají na trenéra nebo spoluhráče, ale co potom? Obráťte se na někoho kdo byl na vašem místě a uspěl. Naši mentoři jsou tu pro vás.

snack

fluence

Objevte nové trendy zdravého a udržitelného stravování z výhradně organických ingrediencí a superpotravin

NAŠI PARTNEŘI

logo-Minerva21-2.png
Future Females Logo (002).png
bottom of page